Aktualności

wtorek, 12 listopada 2013

Wyniki konkursu plastyczny pod hasłem: "Bezpiecznie w drodze do i ze szkoły"

W ramach akcji „ Odblaskowa szkoła” został przeprowadzony konkurs plastyczny dla uczniów klas I – VI szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego pt. "Bezpiecznie w drodze do  i z szkoły”.  Uczniowie mieli do wykonania rysunki formatu A4 lub A3 techniką dowolną. Na konkurs napłynęło bardzo dużo prac, więc komisja w składzie: Anna Skawińska, D. Korpała-Meus i A. Nowokuński miała twardy orzech do zgryzienia. Prace były bardzo staranne,  ładne i ciekawe. Przyznano kilka I miejsc, kilka II miejsc oraz kilka III miejsc. oraz 3 wyróżnienia. Oto lista nagrodzonych:

I miejsce - Gabriela Twardowska z klasy V, Aleksandra Kwarciak z klasy I, Magdalena Meus z klasy I, Oliwia Wiktor z klasy I, Alicja Sikora z klasy I  oraz Szymon Chmura z klasy I

II miejsce - Kacper Grubka z klasy I, Natalia Wawro i Marcelina Płonka z klasy III,  Adrianna Skawińska z oddziału przedszkolnego,   Klaudia Galus z klasy II, Julia Wawro z oddziału przedszkolnego oraz Paulina Babińska z oddziału przedszkolnego.

III miejsce - Łukasz Klimek z klasy II, Karol Leśniak z klasy II, Szymon Grabowski z klasy I, Jakub Tomiczek z klasy I, Martyna Cichoń z oddziału przedszkolnego oraz  Martyna Stybak z klasy II.

Wyróżnienia - Marta Gołba z klasy III, Monika Janas z klasy IV i Jakub Pietraszewski.

Gratulacje !!! 

1 , 2